Program Partnerski
Żywieckie Centrum Turystyki Żywiec-Zbójnicki Szlak

Ubezpieczenia TU Europa SA

« Wybierz ofertę

TWOJA KARTA PODRÓŻE CLASSIC 29-60 lat

TWOJA KARTA PODRÓŻE CLASSIC
(Karta ważna przez 12 miesięcy)
Karta przeznaczona dla wszystkich osób w wieku 29-60 lat.

Ubezpieczenie zapewnia ochronę podczas podróży za granicę (z wyłączeniem USA, Kanady, Australii i Japonii ), w trakcie uprawiania turystyki kwalifikowanej (m. in.: uprawianie narciarstwa, snowboardu na wyznaczonych trasach, jazda na rowerze, pływanie żaglówką i kajakiem, łodzią wiosłową, rowerem wodnym, wycieczki piesze po oznaczonych trasach, jazda na wielbłądzie, uczestnictwo w jeep-safari, wędkarstwo, wędrówki po górach do 3 000 m n.p.m. bez użycia sprzętu wspinaczkowego, zabezpieczającego i asekuracyjnego, żeglarstwo do 20 mil morskich od brzegu w charakterze załogi ), a także wykonywania pracy biurowej i fizycznej. .

Ubezpieczenie od kosztów leczenia wynikające z zaostrzenia się następstw chorób przewlekłych za granicą.
249 zł
Zamówienie »
TWOJA KARTA PODRÓŻE STUDENT 1-28 lat

TWOJA KARTA PODRÓŻE STUDENT
(Karta ważna przez 12 miesięcy)
Karta adresowana do wszystkich w wieku 1-28 lat (nie jest wymagany status ucznia czy studenta).

Ubezpieczenie zapewnia ochronę podczas podróży za granicę (z wyłączeniem USA, Kanady, Australii i Japonii ), w trakcie uprawiania turystyki kwalifikowanej (m. in.: uprawianie narciarstwa, snowboardu na wyznaczonych trasach, jazda na rowerze, pływanie żaglówką i kajakiem, łodzią wiosłową, rowerem wodnym, wycieczki piesze po oznaczonych trasach, jazda na wielbłądzie, uczestnictwo w jeep-safari, wędkarstwo, wędrówki po górach do 3 000 m n.p.m. bez użycia sprzętu wspinaczkowego, zabezpieczającego i asekuracyjnego, żeglarstwo do 20 mil morskich od brzegu w charakterze załogi ), a także wykonywania pracy biurowej i fizycznej.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość rozszerzenia zakresu ubezpieczenia o NNW na terenie Polski.

Ponadto ubezpieczenie obejmuje uczestnictwo w zajęciach sportowych w ramach obowiązkowych zajęć wychowania fizycznego w szkole lub uczelni oraz praktyki zawodowe wskazane przez szkołę lub uczelnię. Ubezpieczenie od kosztów leczenia wynikające z zaostrzenia się następstw chorób przewlekłych za granicą..
110 zł
Zamówienie »
TWOJA KARTA PODRÓŻE SPORT 1-60 lat

TWOJA KARTA PODRÓŻE SPORT
(Karta ważna przez 12 miesięcy)
Karta obejmuje wszystkich w wieku 1-60 lat.

Ubezpieczenie zapewnia ochronę podczas podróży za granicę (z wyłączeniem USA i Kanady, Japonii Australii i Białorusi) w trakcie uprawiania sportów wysokiego ryzyka oraz sportów ekstremalnych (m.in. skoki ze spadochronem oraz skoki na bungee, kolarstwo górskie, wspinaczka wysokogórska, skalna, skałkowa, jazda po muldach; jazda konna, nurkowanie z aparatem powietrznym, jazda na nartach wodnych, rafting lub inne sporty wodne uprawiane na rzekach górskich, kitesurfing, surfing, sztuki walki i wszelkiego rodzaju sporty obronne.
349 zł
Zamówienie »
Regulamin serwisu | Dostępne formy płatności
Serwis techniczny i zgłaszanie błędów: polisa@voyager.pl
Powered by Voyager.com Sp. z o.o.