Program Partnerski
DMC Wrocław
« Wybierz ofertę

Ubezpieczenie Podróży Zagranicznych zobacz opis »

Rodzaj ubezpieczenia
W ramach którego zapewniamy całodobowy dyżur telefoniczny. Pokrywamy koszty leczenia za granicą w razie nagłego zachorowania lub wypadku. Dodatkowo pokryjemy koszty poszukiwań oraz ratownictwa w górach i na morzu. Zapewniamy również pomoc w przypadku opóźnienia lotu.
W ramach którego zapewniamy całodobowy dyżur telefoniczny. Pokrywamy koszty leczenia za granicą w razie nagłego zachorowania lub wypadku. Dodatkowo pokryjemy koszty poszukiwań oraz ratownictwa w górach i na morzu. Zapewniamy również pomoc w przypadku opóźnienia lotu, pomoc prawną oraz wypłatę w poczet kaucji. Ponadto pomoc w przypadku konieczności wcześniejszego powrotu do kraju
W ramach którego zapewniamy całodobowy dyżur telefoniczny. Pokrywamy koszty leczenia za granicą w razie nagłego zachorowania lub wypadku. Dodatkowo pokryjemy koszty poszukiwań oraz ratownictwa w górach i na morzu. Zapewniamy również pomoc w przypadku opóźnienia lotu, pomoc prawną oraz wypłatę w poczet kaucji. Ponadto pomoc w przypadku konieczności wcześniejszego powrotu do kraju, pomoc tłumacza. Zorganizujemy również opiekę nad zwierzętami domowymi towarzyszące w podróży oraz doślemy niezbędne przedmioty osobiste w razie nagłego wypadku.
Regulamin serwisu | Dostępne formy płatności
Serwis techniczny i zgłaszanie błędów: polisa@voyager.pl
Powered by Voyager.com Sp. z o.o.